Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki,
na cuda trzeba chwilę poczekać

Firma PRZYSOWA INKASO zajmuje się skuteczną windykacją należności i odszkodowań. Ciągły rozwój firmy oparty jest na zatrudnianiu doskonale wyszkolonej kadry pracowników oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nam na wysokiej jakości obsługę coraz większej liczby osób na terenie całego kraju. Nasze działania koncentrują się na pomocy naszym Klientom w odzyskaniu płynności finansowej oraz efektywnym funkcjonowaniu. Doskonale znamy specyfikę rynku. Pomogliśmy w odzyskaniu należności zarówno firmom lokalnym jak i tym rozlokowanym w innych częściach Polski.
Windykacja prowadzona przez naszą firmę jest kompleksowa. Polega na łączeniu zarówno polubownych procedur windykacyjnych, jak i działań prawnych, dążąc do uzyskania jak najlepszych rezultatów dla naszego Klienta. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy w możliwie jak najkrótszym czasie.  Podejmowane przez nas czynności mają na celu zarówno skuteczne odzyskiwanie należności, jak również prowadzenie postępowania, które zapobiega uchylaniu się dłużników od zapłaty. Udział w negocjacjach, monitorowanie płatności, prowadzenie licznych procesów sądowych oraz wspomaganie postępowań egzekucyjnych dają rzetelną podstawę świadczenia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie. Pomagamy odzyskać wierzytelności wynikające z faktur, not odsetkowych, wyroków sądowych oraz umów cywilnoprawnych.

Misja firmy
PRZYSOWA INKASO

Misją firmy Przysowa Inkaso jest odblokowywanie zatorów płatniczych oraz przywracanie swobodnego przepływu środków pieniężnych między przedsiębiorcami. Wykwalifikowana kadra pracowników firmy posiadająca umiejętność analizy sytuacji finansowej Klienta, potrafi znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdej zadłużonej firmy i osoby. Indywidualne podejście do każdej sprawy, wnikliwe przeanalizowanie dokumentacji oraz weryfikacja przez system windykacyjny pozwala w szybki i skuteczny sposób odzyskać należności dla Wierzycieli.

PRZYSOWA INKASO skuteczna windykacja należności i odszkodowań gwarantuje:

SKUTECZNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

BEZPIECZEŃSTWO

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

PROFESJONALIZM

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

ELASTYCZNOŚĆ

DZIAŁANIA BEZPOŚREDNIE

Skontaktuj się z nami

  Imię i Nazwisko

  Adres email

  Temat

  Treść wiadomości

  Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  logo-przysowa-inkaso

  08-110 Siedlce
  ul. Kazimierzowska 122
  tel.: (25) 644 41 44
  e-mail: biuro@przysowa.pl